Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku SPECJALISTA BIOLOG DO CENTRUM BADAWCZO ROZWOJOWEGO

Kraków

, Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED

SPECJALISTA BIOLOG DO CENTRUM BADAWCZO ROZWOJOWEGO
Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

*realizacja projektów badawczych związanych z bakteriofagami,
*wykonywanie czynności laboratoryjnych związanych z pracami nad poszukiwaniem i charakterystyką bakteriofagów
*wykonywanie analiz mikrobiologicznych
*wdrażanie nowych technologii w zakresie pracy z bakteriofagami
*opracowywanie i walidacja metod analitycznych z zakres mikrobiologii
*prowadzenie dokumentacji projektowej
*przygotowywanie analiz literaturowych
*przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków krajowych oraz funduszy strukturalnych; wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

Wymagania

Konieczne: *doświadczenie w pracy z bakteriofagami, *praktyczna i teoretyczna znajomość metod biologii molekularnej stosowanych w badaniu bakterii i bakteriofagów , *praktyczna i teoretyczna umiejętność wykonywania analiz bioinformatycznych , *znajomość programów bioinformatycznych (np. BLAST, Clustal, DNAStar) , *znajomość systemu jakości obowiązującego przy pracy w laboratoriach mikrobiologicznych, *umiejętność opracowywania procedur, instrukcji, raportów, formułowania wniosków, *praktyczna znajomość walidacji metod analitycznych, *bardzo dobra znajomość języka angielskiego, *kreatywność i samodzielność, *zdolności organizacyjne i interpersonalne *roczny staż pracy *wykształcenie wyższe

Oferujemy

*ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, *ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji, *możliwość szkolenia i rozwoju