Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Międzychód
    (14-230)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Międzychód

, HR Executive

Pracownik produkcji
Międzychód

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne do rozwijającej się, dużej firmy produkcyjnej z ponad 40 – letnią tradycją, zajmującej się produkcją armatury łazienkowej, zatrudniającej aktualnie ponad 700 pracowników do nowo otwieranej fabryki.

Oferta skierowana jest do osób mieszkających w powiecie międzychodzkim z uwagi na planowane otwarcie nowej fabryki w tym rejonie.

Zapewnij sobie stabilną pracę i rozpocznij okres szkoleniowy już dzisiaj w fabryce w Zakrzewie. Za kilka miesięcy przeniesiesz się do nowej fabryki w okolicach Międzychodu.

Wymagania

Od przyszłego pracownika oczekujemy ogólnej sprawności fizycznej, chęci do podejmowania nowych wyzwań, zdeterminowania oraz sumiennego wykonywania powierzonych zadań operacyjnych zgodnie z wytycznymi.

Oferujemy

- umowę o pracę (pierwsze 3 miesiące na okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony) bezpośrednio z pracodawcą,
- atrakcyjne zarobki- na starcie od 3 600 zł brutto (średnie miesięczne wynagrodzenie na stanowiskach produkcyjnych z ostatnich 3 miesięcy to 4 800 zł brutto),
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, dofinansowanie urlopów, wyprawki szkolne, przekąski, nielimitowane napoje),
- możliwość dodatkowych płatnych nadgodzin,
- rozwój (szkolenia, programy rozwojowe, awanse i podwyżki),
- bezpłatny transport z Międzychodu do Zakrzewa przez cały okres szkolenia,
- dodatkowo zwrot za połowę czasu przeznaczonego na dojazd (kwota odpowiadająca 1,5 godziny pracy),
- stabilność.