Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Stanisławów Pierwszy
    (05-126)

Praca na stanowisku Konstruktor (AutoCAD)

Stanisławów Pierwszy

, APS Energia S.A.

Konstruktor (AutoCAD)

Opis stanowiska

tworzenie dokumentacji mechanicznej urządzeń;
tworzenie wykonawczej dokumentacji mechanicznej;
wykonywanie rysunków ogólnych i szczegółowych;
aktualizowanie dokumentacji mechanicznej w trakcie procesu produkcji.

Wymagania

wykształcenia wyższego technicznego,
biegłej znajomości programu AutoCAD 3D;
umiejętności projektowania w płaszczyźnie dwuwymiarowej oraz w układzie przestrzennym;
umiejętności projektowania z wykorzystaniem funkcji: płaszczyzna papieru, płaszczyzna modelu;
umiejętności tworzenia rysunków technicznych detali oraz tworzenia rysunków złożeniowych;
znajomość podstaw elektroniki będzie mile widziana;
komunikatywności i samodzielności w działaniu.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
możliwość rozwoju zawodowego;
prywatną opiekę medyczną;
dofinansowanie karty Mulisport.