Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Programista iOS

Gdańsk

, Trojmiasto.pl

Programista iOS
Gdańsk

Opis stanowiska

tworzenie i rozwój aplikacji na iPhone,
tworzenie dokumentacji technicznej,
aktywny udział w pracach zespołu programistów,
testowanie rozwiązań,
rozwój API.

Wymagania

praktyczna znajomość: iOS SDK, Objective-C,
znajomość tworzenia aplikacji mobilnych na system iOS,
znajomość systemów kontroli wersji oprogramowania,
znajomość PHP, Mysql lub HTML będzie atutem,
współpraca B2B (rozliczenie na podstawie faktur),
chęć współpracy przy projekcie przez okres 6-8 miesięcy - możliwość pracy zdalnej lub praca w naszej centrali.

Oferujemy

największy i najbardziej popularny serwis regionalny w Polsce (badanie Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl, luty 2017)
zespół prawie 100 osób, które każdego dnia dbają o to, aby na czas dostarczać trójmiejskie informacje
elastyczny czas pracy – na większości stanowisk mamy możliwość dopasowania godzin pracy do swoich preferencji
możliwość pracy zdalnej – każdy z nas, raz w miesiącu, może pracować z dowolnego miejsca
dobre warunki pracy – atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie sukcesów, elastyczność przy doborze formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
samodzielność i niezależność działań – doceniamy inicjatywę i chęć wychodzenia poza ramy swoich obowiązków
możliwość rozwoju - nauka dowolnie wybranych języków obcych, szkolenia, zespoły projektowe
nietuzinkowe dodatki – bilety do kina, teatru i na koncerty, wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe, karnety na siłownię, owocowe środy, fotel do masażu
nie tylko praca, także zabawa – gramy w piłkarzyki, spotykamy się poza pracą, organizujemy wyjścia integracyjne, pływamy jachtem po Zatoce, chodzimy na kręgle