Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy szkoły językowej

Gdańsk

, Ambit

Pracownik biurowy szkoły językowej
Gdańsk

Opis stanowiska

obsługa biura oddziału-bieżąca obsługa klientów,
dbanie o prawidłowy przepływ informacji i efektywne funkcjonowanie oddziału,
organizacja kursów językowych (ustalanie potrzeb klientów, układanie planu zajęć),
wystawianie dokumentów finansowo-księgowych (faktury, KP).

Wymagania

status studenta, mile widziani studenci I-IV roku,
zaangażowania i bardzo dobrych zdolności organizacyjnych-odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,
umiejętności współpracy z ludźmi,
doświadczenia w pracy z klientem,
godziny pracy pn-pt 16:00-19:00,
praca rozpocznie się w VIII i będzie poprzedzona kilkudniowym szkoleniem.

Oferujemy

stabilną, ciekawą pracę w biurze Szkoły Językowej Ambit,
możliwość rozwoju i objęcia niezależnego stanowiska kierowniczego,
pracę w dynamicznym młodym zespole.