Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Konstantynów Łódzki
    (95-050)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pakowanie Leków

Konstantynów Łódzki

, APT Axell Polska 2004
zakończona
Opublikowane 2017-08-21 17:33:42

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pakowanie Leków
Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

-pakowanie i oklejanie leków w tuby, saszetki i pudełka;
-ukaładanie pudełek z lekami i kontrola jakości opakowań;
-prowadzenie dokumentacji pakowanych produktów.

Wymagania

-umiejetność wykonywania prostych, rutynowych czynności manualnych;
-możliwość i chęć do pracy na 3 zmiany;
-praca od poniedziałku do piatku wekeendy wolne.

Oferujemy

-umowa zlecenie;
- stawka godzinowa.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.