Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Młodszy księgowy z językiem angielskim

Szczecin

, LSJ HR Group

Młodszy księgowy z językiem angielskim
Szczecin

Opis stanowiska

- rachunkowością
- fakturami i rachunkami

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego (również od podstaw)
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- mile widziana znajomość podstaw rachunkowości
- samodzielność w działaniu, dokładność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
- praca w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Szczecina
- szeroki pakiet benefitów jak np. prywatna opieka medyczna, dopłaty do karty sportowej