Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Analityk ds. controllingu

Szczecin

, LSJ HR Group

Analityk ds. controllingu
Szczecin

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za przygotowywanie cen kosztów i konfiguracji cen dla wszystkich partnerów spółki (m.in. kalkulacje, analizy odchyleń, odpowiadanie na pytania dotyczące kosztów dla działu finansowego, kontrolerów produkcyjnych i łańcucha dostaw)
- Wsparcie żądań zmian dotyczących transferu produkcji, wprowadzania produktów i zmian materiałowych
- Analiza, kontrola i raportowanie inwestycji firmowych
- Wsparcie jako partner biznesowy dla wszystkich zainteresowanych stron
- Tworzenie udoskonaleń i projektów dla różnego rodzaju inwestycji i ustalania kosztów

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- zdolność myślenia analitycznego
- bardzo dobra znajomość programu Excel
- doświadczenie w pracy z finansami (np. księgowość, analiza finansowa, controlling)
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- interesująca i stabilna praca w międzynarodowym środowisku
- możliwość nauki i rozwoju w obrębie firmy
- bogaty pakiet socjalny
praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze