Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Ajent Punktu RUCH

Białystok

, RUCH S.A

Ajent Punktu RUCH
Białystok

Opis stanowiska

Aktywna sprzedaż i obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,
Obsługa kasy fiskalnej,
Dbanie o dobry wizerunek punktu i prawidłową ekspozycję towarów,
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania

• przedsiębiorczych
• gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
• odpowiedzialnych i konsekwentnych
• uczciwych
• otwartych na nowe rozwiązania
• pozytywnie nastawionych do Klienta.

Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie stałe, prowizyjne i premiowe,
W pełni wyposażony i zatowarowany Punkt Sprzedaży,
Bieżące wsparcie Kierownika Sprzedaży i pakiet szkoleń,
Umowę Agencyjną opartą na prowadzeniu działalności gospodarczej.