Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Goleniów
    (72-100)

Praca na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu

Goleniów

, Experts

Mechanik utrzymania ruchu
Goleniów

Opis stanowiska

- Zapewnienie sprawności i gotowości technicznej maszyn i urządzeń
- Wykonywanie przeglądów okresowych
- Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe w kierunku: mechanika, mechatronika lub pokrewne
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Możliwość przeszkolenia i nauki zawodu
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Posiłki regeneracyjne w godzinach pracy
- Pakiet świadczeń socjalnych