Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Programista PHP

Gdynia

, cStore.pl

Programista PHP
Gdynia

Opis stanowiska

Praca przy rozbudowie i utrzymaniu platformy e-commerce cStore.pl
Realizacja innowacyjnych projektów dla sklepów internetowych
Praca w zespole projektowym przy wykorzystaniu narzędzi Atlassian (JIRA, Stash, Confluence)

Wymagania

Doświadczenie w programowaniu obiektowym PHP 5 / 7
Doświadczenie w wykorzystaniu frameworków. Atutem jest znajomość Laravel 5.
Praktyczna wiedza dotycząca projektowania baz danych MySQL
Znajomość technologii jQuery, HTML5, CSS
Wiedza z zakresu Responsive Web Design
Mile widziane doświadczenie przy tworzeniu rozwiązań e-commerce
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Dobrą lokalizację w prestiżowym biurowcu w Gdyni, ul. Sportowa 8B
Atrakcyjne wynagrodzenie
Rozwój wiedzy z zakresu programowania
Imprezy integracyjne
Stanowisko pracy z dwoma monitorami
Pracę w miłym i młodym zespole
Rozpoczęcie pracy od zaraz