Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Analityk finansowy EMEA

Gdańsk

, Delphi Poland

Analityk finansowy EMEA
Gdańsk

Opis stanowiska

sporządzanie raportów i analiz finansowych
sporządzanie planów/budżetów finansowych
koordynacja procesu wydatków kapitałowych
udział w procesach finansowego zamknięcia miesiąca.

Wymagania

bardzo dobra znajomość Ms Excel
wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczna do bieżącej komunikacji w sprawach zawodowych)
łatwość poruszania się w systemach informatycznych
umiejętność organizacji pracy własnej
mile widziana znajomość programu SAP
dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość tematyki wydatków kapitałowych.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
system premiowy
pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej
pakiet szkoleń
pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku pracy i atmosferze pozwalającej na innowacyjne podejście do realizowanych zadań
możliwość dalszego rozwoju zawodowego.