Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Handlowiec - kierowca

Szczecin

, Pryzmat

Handlowiec - kierowca
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Pryzmat (producent tonerów i tuszy do drukarek) poszukuje do sklepu w Szczecinie Hadlowca-kierowcę.
Do zadań pracownika będzie należało kontaktowanie się z klientami, czyszczenie drukarek, dostawy towarów do klientów sklepu w Szczecinie i w okolicy Szczecina.

Wymagania

Wykształcenie: min. średnie
Prawo jazdy kat B (min. 2 lata)
Umiejętność pracy w zespole