Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Kierownik „Scout Hostel” w Sopocie oraz kierownik Biura Hufca ZHP Sopot (jedno stanowisko)

Sopot

, Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska Hufiec Sopot

Kierownik „Scout Hostel” w Sopocie oraz kierownik Biura Hufca ZHP Sopot (jedno stanowisko)
Sopot

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie obsługa biura hufca oraz kierowanie Scout Hostelem, a dokładniej:
- prowadzenie dokumentacji (rezerwacje, rejestr meldunkowy, rejestr rezerwacji, rejestr przeglądów i napraw, analiza miesięczna);
- prowadzenie kasy hufca, przygotowywanie miesięcznych rozliczeń hufca;
- wykonywanie umów zewnętrznych dotyczących hostelu;
- promowanie hostelu;
- nadzór nad bezpieczeństwem hostelu;
- wsparcie w zakresie realizacji bieżących zadań statutowych Hufca;
- obsługa rozmów telefonicznych;
- nadzór nad obiegiem dokumentów i ich archiwizacja;
- odbieranie i odpowiadanie na korespondencję elektroniczną i listowną;
- sporządzanie i redagowanie pism.

Wymagania

- min. średnie wykształcenie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- j. angielski - przynajmniej w stopniu komunikatywnym
- doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- dyspozycyjność
- dobra organizacja pracy własnej
- samodzielność
- biegła umiejętność obsługi programów MS Office i urządzeń biurowych

Oferujemy

- pracę w prężnie działającej organizacji pozarządowej
- pracę w stałym kontakcie z interesującymi ludźmi,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- bezpłatne szkolenia

Preferowani studenci dzienni/zaoczni.