Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Elektryk

Gdynia

, Naviserv

Elektryk
Gdynia

Opis stanowiska

- pomiary silników elektrycznych i prądnic
-korespondencja z klientem
-rozwijanie projektu pomiarów przy użyciu Dynamic Motor Analyzer EXP 4000 & Static motor analyzer DX6-ZDS3
-dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

- wykształcenie techniczne – preferowana ukierunkowanie elektryk
- dobra znajomość języka angielskiego – przynajmniej w stopniu komunikatywnym (praca na całym świecie)
- aktualne prawo jazdy kat. B
-posiadane uprawnienia SEP powyżej 1 kV
- biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
-dyspozycyjność – pomiary odbywają się głównie poza Polską
-znajomość pomiarów Izolacji (megger, PI i DA test) i Surge test mile widziana

Oferujemy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość rozwijania projektu na arenie międzynarodowej
-szkolenia wdrażające do pracy
-pracę w młodym, dynamicznym zespole
-możliwość poznania rynku międzynarodowego
-delegacje zagraniczne