Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Inwentaryzacja

Gdańsk

, Grupa Progres

Inwentaryzacja
Gdańsk

Opis stanowiska

Czynności inwentaryzacyjne,
Liczenie towaru,
Porządkowanie towaru na półkach,
Praca pod nadzorem koordynatora inwentaryzacji,

Dwa terminy do wyboru:
1) noc z 10.09.2017 na 11.09.2017 (z niedzieli na poniedziałek)
2) noc z 9.10.2017 na 10.10.2017 (z poniedziałku na wtorek)
Można wybrać oba terminy.

Wymagania

Dyspozycyjność od godziny 20.15 (w dniu 10.09.2017) i od godz. 21.15 (w dniu 9.10.2017),
Pełnoletność - warunek konieczny.

UWAGA! Nie wymagamy książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

Stawkę godzinową- 14zł brutto,
Możliwość zdobycia doświadczenia w pracach inwentaryzacyjnych,
Pierwszeństwo w doborze personelu na kolejne zlecenia,
Wsparcie kierownika w wykonywaniu zadań.