Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Sprzedawca na wyspie z etui do tel. kom.

Gdynia

, LUBITO

Sprzedawca na wyspie z etui do tel. kom.
Gdynia

Opis stanowiska

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy;
- codzienne raportowanie sprzedaży;
- dbanie o atrakcyjną ekspozycję towaru;
- dbanie o porządek;
- nadzór nad stanem towarów;
- prace inwentaryzacyjne;

Wymagania

- komunikatywność w relacji z klientami;
- zaangażowanie w wykonywaną pracę;
- dokładność i uczciwość;
- dobra znajomość obsługi komputera;
- uczeń / student do 26. roku życia;

Oferujemy

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;