Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku KOORDYNATOR W DZIALE UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Gdańsk

, Puro Hotel Gdańsk

KOORDYNATOR W DZIALE UTRZYMANIA CZYSTOŚCI
Gdańsk

Opis stanowiska

- organizacja, nadzorowanie i kontrola pracy pań pokojowych
- sprzątanie korytarzy, pomieszczeń ogólnodostępnych (lobby, sale konferencyjne, toalety) oraz pomieszczeń zaplecza

Wymagania

- cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań?
- masz doświadczenie w pracy na stanowisku Pani Pokojowej?
- jesteś świetnie zorganizowany / zorganizowana?
- masz poczucie humoru i jesteś urodzonym optymistą / optymistką?
- odpowiada ci praca zmianowa? (6.00 - 14.00 oraz 13.00 – 21.00)

Oferujemy

- oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
- zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
- dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie