Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Księgowy

Gdańsk

, GBS Partners

Księgowy
Gdańsk

Opis stanowiska

Nadzór, kontakt i współpraca z zagranicznymi jednostkami finansowo-księgowymi, obsługującymi 3 zagraniczne spółki z grupy, w celu kontrolowania jakości ich pracy i zapewniania zgodności ze standardami polskimi i międzynarodowymi
Współpraca z zagranicznymi kontrahentami
Dekretacja i księgowanie faktur zagranicznych
Dekretowanie zagranicznych dokumentów dla potrzeb VAT
Rozliczanie podatku u źródła

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów i rachunkowości
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
Znajomość MS Office w szczególności programu MS Excel
Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
Znajomość MSR/MSSF oraz US GAAP będzie atutem
Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samodzielność i proaktywna postawa
Dbałość o szczegóły i umiejętność logicznego myślenia
Dojrzałość biznesowa

Oferujemy

Umowę o pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z główną siedzibą w Polsce
Wsparcie zespołu i przełożonych w rozwoju w wybranym kierunku w obszarze księgowości
Elastyczne godziny pracy
Swobodną atmosferę pracy, brak dress code, dostęp do strefy gier i relaksu
Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Mulitsport, finansowanie dojazdów do pracy komunikacją miejską, bonusy za dojazdy do pracy rowerem, zajęcia z języków obcych (angielski, włoski, rosyjski, niemiecki, hiszpański i francuski)
Swobodny dostęp do literatury branżowej
Kupony lunchowe, codziennie dostępne kanapki, napoje i świeżo wyciskane soki