Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Ekspedientka - Kasjerka

Gdańsk

, Dona 24h

Ekspedientka - Kasjerka
Gdańsk

Opis stanowiska

Sprzedaż produktów spożywczych zgodnie ze standardami firmy,
Obsługa klienta i doradztwo w wyborze towarów,
Ekspozycja produktów na stanowisku i ich promocja,
Kontrola świeżości i jakości produktów,
Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku.

Wymagania

Umiejętność obsługi kasy fiskalne,
Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna,
Gotowość do pracy dzienno-nocnej (zmianowej),
Komunikatywność i otwartość w relacji z klientami,
Obowiązkowość i zaangażowanie w wykonywane zadania,
Wiek od 30 lat.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie,
System premiowy dla wyróżniających się pracowników.