Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku ERP Project Manager (praca zdalna)

Poznań

, TeamQuest

ERP Project Manager (praca zdalna)
Poznań

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za całokształt realizacji projektu
* Zarządzanie powierzonymi zasobami
* Zarządzanie ryzykiem

Wymagania

* Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Project Manager
* Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Konsultanta ERP
* Wykształcenie min. licencjackie z informatyki lub kierunek pokrewny
* J. angielski na poz. C1: biegła komunikacja oraz jezyk techniczny
* Doświadczenie w implementacji ERP

Dodatkowe atuty:
* Certyfikat CAPM/PMP

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość pracy zdalnej na HO
* Miejsce w organizacji, w której masz realny wpływ na to, co i jak robisz
* Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Miesięczne szkolenie w ramach umowy o pracę
* Rodzinną atmosferę pracy i przytulne biuro
* Udział w międzynarodowych projektach z pogranicza IT i biznesu
* Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w szkoleniach branżowych
* Liczne benefity, np.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, nauka j. angielskiego, opieka medyczna, eventy firmowe