Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik obsługi Klienta / Barista

Szczecin

, Orsola Coffeehaus

Pracownik obsługi Klienta / Barista
Szczecin

Opis stanowiska

Poszukujemy studentów zaocznych na stanowisko :

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za obsługę Klientów na najwyższym poziomie oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji, a także tworzenie niepowtarzalnej atmosfery.

Wymagania

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi, posiadasz pozytywną energię, a także masz silną motywację do nauki rozwoju oraz nie boisz się pracy w dynamicznym środowisku, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

Jeśli szukasz pracy w Szczecinie prześlij CV i list motywacyjny formularzem zgłoszeniowym.