Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Quality Assurance Specialist - Praca zdalna

Poznań

, Teamquest

Quality Assurance Specialist - Praca zdalna
Poznań

Opis stanowiska

* Wybór metod i narzędzi do przeprowadzania testów;
* Planowanie testów oprogramowania zgodnie z określonymi wymaganiami;
* Opracowywanie scenariuszy testowych zgodnie z dokumentacją;
* Prowadzenie testów automatycznych i manualnych(w mniejszym stopniu);
* Dokumentowanie wyników testów;
* Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań;
* Współpraca z zespołem developerów i analityków;
* Opracowywanie dokumentacji użytkowej.

Wymagania

* Min 2 lata doświadczenia zawodowego w testowaniu różnego rodzaju oprogramowania;
* Doskonała znajomość metodologii testowania;
* Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych za pomocą Selenium/SoapUI/JMetet i td.;
* Doświadczenie w tworzeniu testów manualnych;
* Wymagany język angielski umożliwiający płynną komunikacje w zespole.

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie;
* Wyjazdy integracyjne;
* Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
* Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
* Ubezpieczenie;
* Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
* Możliwość pracy zdalnej.