Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku KUCHARZ

Gdynia

, Hotel Nadmorski****

KUCHARZ
Gdynia

Opis stanowiska

Hotel Nadmorski****, który od 14. lat posiada wysoką i stabilną pozycję na rynku hoteli marki biznesowej, poszukuje osób o silnych predyspozycjach i wysokiej motywacji do pracy w branży gastronomicznej na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 21515/KU

Do podstawowych zadań należą:
przyrządzanie potraw wg ustalonych receptur i procedur,
zapewnienie najwyższej jakości produkcji,
przygotowywanie dań zarówno dla klienta indywidualnego jak i grupowego,
dbanie o stanowisko pracy i powierzone narzędzia pracy,
współpracę z personelem gastronomii,

Wymagania

zamiłowanie do gotowania,
otwartość na nowe doświadczenia,
wykształcenie gastronomiczne,
doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz,
zorientowanie na wysoką jakość produkcji,
znajomość zasad HACCP,
zdolność logicznego myślenia i umiejętność kojarzenia faktów,
umiejętność pracy w zespole zaangażowanym w osiągnięcie celu,

Warunki zatrudnienia:
możliwość zatrudnienia na stałe lub w niepełnym wymiarze godzin,

Oferujemy

współpracę ze wsparciem doświadczonego kierownictwa,
pracę w standardach hotelu czterogwiazdkowego,
atmosferę pracy skoncentrowaną na bieżącej realizacji wyznaczonych zadań,
stałe zatrudnienie w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko – gastronomicznym,
możliwość korzystania z udogodnień i benefitów oferowanych przez Hotel Nadmorski****.

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) przez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem nr referencyjny 21515/KU.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.