Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Koszalin
    (75-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds.kadr

Koszalin

, KGN

Specjalista ds.kadr
Koszalin

Opis stanowiska

- kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej
- rozliczanie czasu pracy, urlopów, nieobecności, kontrola aktualności badań okresowych i bhp
- sporządzanie i rozliczanie wniosków do PUP
- sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych GUS
- sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
- archiwizowanie dokumentacji kadrowej

Wymagania

- minimum 5 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale kadr
- bardzo dobrej znajomości przepisów w zakresie: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony
danych osobowych, podatku dochodowego od osób fizycznych
- znajomości programu PŁATNIK
- dodatkowym atutem będzie znajomość programów: FAKT, GRATYFIKANT, Optima
- komunikatywności, samodzielności, dokładności i sumienności

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
- pracę w nowoczesnym środowisku biznesowym
- przyjazną atmosferę w zespole