Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Technik turbin wiatrowych - elektryk

Szczecin

, PMI Outsourcing sp. z o. o.

Technik turbin wiatrowych - elektryk
Szczecin

Opis stanowiska

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta- międzynarodowej firmy dostarczającej systemy Scada dla turbin wiatrowych, poszukuje osób na stanowisko:

Technik turbin wiatrowych – elektryk
Lokalizacja: granica polsko-niemiecka, Niemcy, Polska, możliwe USA

- montaż układów zielonej energii na turbinach wiatrowych
- podłączanie szaf sterowniczych, przekładni prądowych
- proste konfiguracje routera i przesyłu danych
- przegląd okresowy instalacji elektrycznej na turbinach
- sporządzanie dokumentacji w j. angielskim

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - elektryka, elektronika
- doświadczenie w pracy na turbinach wiatrowych (serwis, utrzymanie ruchu) lub szeroko pojętej elektryce (utrzymanie ruchu elektrycznego)
- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
- minimum podstawowa wiedza z zakresu podłączania układów pomiarowych, konfiguracji systemów Scada lub routerów innego rodzaju, konfigurowania protokołów przesyłu danych
- gotowość do podróży służbowych (około 170 dni w roku)

Oferujemy

- umowa o pracę
- szkolenia wprowadzające
- prywatna opieka medyczna
- samochód służbowy, telefon, laptop, zakwaterowanie