Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalistę ds. Turystyki

Szczecin

, Itaka

Specjalistę ds. Turystyki
Szczecin

Opis stanowiska

- dyspozycyjności (praca zmianowa) oraz samodzielności w działaniu,
- znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych (MS Office)
- zaangażowania, kreatywności i wykazywania własnej inicjatywy,

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w biurze podróży
- dobra znajomość regionów turystycznych oraz oferty Biura Podróży Itaka
- umiejętność profesjonalnej obsługi klientów,
- znajomość systemu Merlin X.

Oferujemy

-możliwość wyjazdów zagranicznych i szkoleń w ramach pracy,
-praca w systemie zmianowym w centrum handlowym (także w weekendy)
-wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów
-system motywacyjny powiązany z realizacją planów sprzedażowych biura