Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Tczew
    (83-100)

Praca na stanowisku JUNIOR DEVELOPER

Tczew

, ARforce

JUNIOR DEVELOPER
Tczew

Opis stanowiska

• Rozwój i utrzymanie aplikacji służącej do programowania maszyn produkujących karty procesorowe.
• Krótkie projekty (3 – 6 miesięcy) prowadzone w zwinnych metodykach.
• Ścisła współpraca z inżynierami sprzedaży.
• Praca koncentruje się na modyfikacji istniejącego kodu (dobrze komentowanego i czytelnego) oraz w mniejszym stopniu dopisywaniu nowych funkcjonalności.
• Code review w zespołach pomiędzy poszczególnymi developerami.
• Testy automatyczne (w tym testy regresji) przygotowane i uruchamiane przez developerów.
• Praca w 2-7 osobowych zespołach developerskich.

Wymagania

• Znajomość obiektowych języków programowania (C++ i/lub Java).
• Znajomość relacyjnych baz danych.
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania.
• Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku).
• Samodzielność i koncentracja na rozwiązywaniu problemów.

MILE WIDZIANE:

• Znajomość innych języków programowania (C#, Python, Ruby, JavaScript).
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem (security) i kryptografią.
• Znajomość bazy danych Oracle.

Oferujemy

Naszym pracownikom zapewniamy sukces zawodowy i konkurencyjne warunki zatrudnienia poprzez udział w rozwojowych projektach realizowanych przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych i efektywnych metodyk produkcyjnych.
Jesteśmy firmą skoncentrowaną na usługach outsourcingowych stawiając nacisk na transparentność, bezpieczeństwo know-how i elastyczność współpracy.