Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik sklepu

Gdynia

, City Market

Pracownik sklepu
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

profesjonalna obsługa klientów przy kasie
przyjmowanie dostaw oraz sprawdzanie zgodności towaru z FV
prace magazynowe
dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz prace porządkowe na terenie sklepu i magazynu
dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru na sali sprzedażowej

Wymagania

komunikatywność
umiejętność pracy w grupie
dyscyplina i sumienność
umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy

stałe zatrudnienie
stabilne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii
elastyczny czas pracy
miłą atmosferę

Mile widziane aktualne badania sanepidowskie.