Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Łódź

, Agencja Pracy Select

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Łódź

Opis stanowiska

- Rozwój nowej marki.
- Aktywna sprzedaż produktów.
- Budowa stałych i długotrwałych relacji z klientami.
- Obsługa bieżących zapytań klientów – wyceny, oferty.
- Aktywne poszerzanie bazy klientów.Inicjowanie działań promocyjnych do klientów i partnerów biznesowych.
- Praca zarówno w terenie jak i w siedzibie firmy (Piotrków Trybunalski).

Wymagania

- Silnie ukierunkowanej na sukces, świetnie czującej się w sprzedaży.
- Zmotywowanej do samodzielnej pracy.
- Posiadającej doświadczenie i sukcesy w sprzedaży (min. 2 lata).
- Posiadającej silne umiejętności negocjacyjne.
- Z komunikatywną znajomością jęz. angielskiego.
- Posiadającej prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system wynagradzania.
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Profesjonalny system szkoleń.
- Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy.
- Możliwość wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.