Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kasjer/Pracownik Podjazdu

Warszawa

, Shell

Kasjer/Pracownik Podjazdu
Warszawa

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy, rozładunek dostaw towarów oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Wymagania

-łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
-zaangażowanie i pracowitość
-wysoka motywacja do pracy
Mile widziana książeczka sanepidu.

Oferujemy

-umowę o pracę
-elastyczny czas pracy
-szkolenia stanowiskowe
-dodatkowe formy wynagrodzenia za wyniki
-karta Multisport
-prywatna opieka medyczna (LuxMed)