Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Młodszy inżynier IT

Bydgoszcz

, SDL_Poland

Młodszy inżynier IT
Bydgoszcz

Opis stanowiska

- pierwszy poziom wsparcia technicznego użytkowników korporacyjnych
- monitorowanie systemów operacyjnych klienckich i serwerowych z rodziny Microsoft

Wymagania

- wykształcenie informatyczne (lub w trakcie studiów)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność komunikowania problemów i rozwiązań technicznych
- umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych i nadawania priorytetów zadaniom
- umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:
- bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
- znajomość MacOS
- doświadczenie w dziale wsparcia technicznego

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w prężnie działającym oddziale renomowanej, międzynarodowej firmy
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych członków zespołu
- zdobywanie doświadczenia w dziale IT i współpracę z innymi działami (tłumaczeń, DTP i zarządzania projektami)
- aktywny udział w projektach międzynarodowych
- atmosferę współdziałania
- system awansów poziomych i pionowych
- możliwości menedżerskie
- pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz dopisanie IT support w treści wiadomości wysłanej przez portal.