Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lipsko
    (22-400)

Praca na stanowisku Operator Koparko-Ładowarki Jednonaczyniowej

Lipsko

, fhu-mes

Operator Koparko-Ładowarki Jednonaczyniowej
Lipsko

Opis stanowiska

• obsługa koparko-ładowarki
• załadunek, rozładunek aut ciężarowych (drewno)
• załadunek linii, taśm (drewno)
• wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami
• utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie
• natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem

Wymagania

• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny)
• silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• ważne uprawnienia na koparkę lub koparko-ładowarki
• doświadczenie na wyżej wymaganym stanowisku min pól roku
• pełna dyspozycyjność
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy

• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową 11,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe
• opiekę polskiego koordynatora