Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityków ds. Produktowych

Warszawa

, SKLEP eCOMMERCE

Analityków ds. Produktowych
Warszawa

Opis stanowiska

• analizowaniem rynku i konkurencji w zakresie danej kategorii produktów
• nawiązywaniem relacji z nowymi dostawcami
• negocjacjami warunków ws. współpracy
• gromadzeniem materiałów i dokumentacji dotyczących nowych produktów
• realizacją strategii marketingowej
• analizą posprzedażową

Szukamy Analityków ds. Produktowych w zakresie następujących kategorii:
1) moda i uroda
2) dom, ogród, materace
3) sport i motoryzacja
4) zdrowie (w tym produkty medyczne), kuchnia
5) elektronika
Szukamy pięciu osób- każda do jednej ze wskazanych wyżej kategorii.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy związanej z wybraną kategorią.

• wykształcenie wyższe
• znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w zakresie poszukiwania produktów w danej kategorii
• znajomość rynku telewizyjnego i ecommerce
• sprawność w obsłudze programów pakietu MS Office
• umiejętność analitycznego myślenia
• samodzielność w działaniu
• odpowiedzialność i zaangażowanie
• kreatywność
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Czym będziesz się zajmował/ zajmowała?