Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Mielec
    (39-300)

Praca na stanowisku OPERATOR / MAGAZYNIER

Mielec

, Work Service

OPERATOR / MAGAZYNIER
Mielec

Opis stanowiska

- Konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień,
- Formownie towaru na paletach logistycznych,
- Weryfikacja kompletacji na podstawie listy kontrolnej,
- Obsługa wózków widłowych (opcja),
- Kontrola stanów magazynowych i realizacji zamówień,

Wymagania

- zaangażowanie, sprawność fizyczna,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy zespołowej
- uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym (mile widziane)

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym,
- stabilną pracę w strukturach nowoczesnej firmy i możliwość poznania zasad jej funkcjonowania,
- możliwość własnego rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń,
- przyjazną atmosferę.