Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej

Zabrze

, Smart-HR

Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej
Zabrze

Opis stanowiska

* Przygotowywanie dokumentacji magazynowej i nadzór nad jej prawidłowym obiegiem,
* Kontrolę, weryfikację oraz optymalizację stanów magazynowych,
* Składanie i koordynację zamówień, przyjmowanie i wysyłka paczek oraz kontakt z dostawcami,
* Kompleksową realizację zadań zapewniających sprawne funkcjonowanie magazynu,
* Pracę w programie magazynowym.

Wymagania

* 2-letniego doświadczenia w gospodarce magazynowej,
* Doskonałej znajomości dokumentacji magazynowej,
* Łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole,
* Umiejętności obsługi komputera (Ms Office, Outlook, Internet), znajomość programu Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem,
* Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację – warunek konieczny.

Oferujemy

* Pracę w dni robocze w godzinach 8-16 w oparciu o umowę o pracę,
* Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
* Przyjazne środowisko pracy,
* Ścieżkę rozwoju zawodowego, opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
* Miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole.