Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Tułowice
    (05-088)

Praca na stanowisku Główna Księgowa

Tułowice

, Neotech Sp. z o.o.

Główna Księgowa
Tułowice

Opis stanowiska

• sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowość.
• Sporządzanie sprawozdań skonsolidowanych Grupy
• odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym
• odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
• przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
• kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Wymagania

• znajomość programu SYMFOIA SAGE
• znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie uznaniowe