Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Logistyki

Żory

, Talent Partners

Specjalista ds. Logistyki
Żory

Opis stanowiska

współpraca z Klientem w zakresie zamówień, wysyłek, planów transportowych,
zapewnienie optymalnej komunikacji obsługi Klientów poprzez dostarczanie punktualnych, wyczerpujących i terminowych informacji,
praca z harmonogramami klientów, weryfikacja poprawności danych,
kontrola i analiza zamówień przydzielonych klientów,
praca w systemie SAP.

Wymagania

wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej z branży automotive,
dobra znajomość języka angielskiego - poziom swobodnej komunikacji,
umiejętność analizy i gospodarowania zapasami materiałowymi,
samodzielność i odpowiedzialność,
dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację celów,
chęć rozwoju,
umiejętność współpracy.

Mile widziane:

znajomość programu SAP.

Oferujemy

ciekawą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
stabilne zatrudnienie,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym pakiet socjalny),
możliwości rozwoju.