Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bolesławiec
    (59-700)

Praca na stanowisku Starszy Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu

Bolesławiec

, Experum HR

Starszy Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu
Bolesławiec

Opis stanowiska

• zapewnienie utrzymania sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji,
• opieka i nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym,
• analiza przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,
• konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania,
• uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych,
• opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,
• uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej,
• szkolenie pracowników utrzymania ruchu.

Wymagania

• wykształcenie techniczne kierunkowe (automatyka, elektronika, mechaniak)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• umiejętność programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7,
• znajomość zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej,
• znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
• uprawnienia SEP do 1 kV,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość procesów spawania, tłoczenia i montażu- będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach,
• pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole,
• bogaty pakiet socjalny oraz liczne premie.