Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Kraków

, Sekretariat
zakończona
Opublikowane 2017-09-06 15:29:30

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik biurowy
Kraków

Opis stanowiska

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni osobę na stanowisko pracownika administracyjnego.

Wymagania

- dobra znajomość pakietu MS Office,
- wysoka kultura osobista i komunikatywność,
- zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy

- wsparcie w bieżących pracach administracyjnych,
- koordynowanie obiegu informacji i korespondencji,
- obsługa sekretariatu.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.