Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Ślusarz Narzędziowy

Gliwice

, Smart-HR

Ślusarz Narzędziowy
Gliwice

Opis stanowiska

* Przezbrajanie, naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych,
* Kondycjonowanie form wtryskowych zgodnie z dokumentacją i instrukcją,
* Bieżące usuwanie awarii form wtryskowych,
* Uczestniczenie w uruchamianiu nowych form wtryskowych,
* Planowane przeglądy form,
* Utrzymanie porządku w pomieszczeniach warsztatowych oraz w miejscu wykonywania przeglądów i napraw (5S),
* Wykonywanie innych niezbędnych zadań na tym stanowisku.

Wymagania

* Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (w branży tworzyw sztucznych),
* Umiejętności czytania rysunku technicznego,
* Znajomości obróbki ręcznej metali,
* Praktycznej znajomości budowy form wtryskowych (w tym gorącokanałowych),
* Wysokich zdolności manualne,
* Dużej dokładności i precyzji,
* Mile widziana będzie umiejętność obsługiwania tokarki, frezarki numerycznej 3 – osiowej.

Dodatkowe oczekiwania – nieobowiązkowe:

* Umiejętność polerowania form „na lustro”,
* Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”,
* Uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy

* Ciekawą pracę w prestiżowej i rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku,
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,
* Stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna),
* Opiekę medyczną dla pracownika i rodziny,
* Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej oraz pakiet świadczeń socjalnych.