Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • jastrowie
    (64-915)
  • Powałczyn
    (12-140)
  • Barwałd Dolny
    (34-124)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

jastrowie i inne lokalizacje

, Maximus

Opis działalności firmy

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

Poszukujemy do naszej firmy pracowników produkcyjnych których głównym zadaniem będzie praca przy produkcji tj. pakowanie towarów jak również:

  • bieżąca kontrola wykonanych produktów
  • sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
  • uzupełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
  • dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

Główne wymagania które stawiamy kandydatom to:

  • posiadanie zdolności manualnych
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami BHP
  • chęć do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, bądź chęć jej wyrobienia

Oferujemy

Oferujemy kandydatom:

  • atrakcyjną stałą stawkę godzinową
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, w systemie 3 zmianowym
  • opiekę koordynatora
  • pakiet szkoleń