Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Operator maszyn SMT

Pruszcz Gdański

, Assel Sp. z o.o.

Operator maszyn SMT

Opis stanowiska

Obsługa maszyn SMT
Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
Uzupełnianie komponentów w trakcie produkcji podzespołów elektronicznych

Wymagania

Wykształcenie średnie/zawodowe/techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Znajomość obsługi komputera
Dyspozycyjność
Staranność i sumienność

Oferujemy

Możliwość uczestnictwa w konkursach z nagrodami rzeczowymi i finansowymi
Dodatkową miesięczną premię produkcyjną i jakościową (nawet do 20%)
Możliwości rozwoju oraz awansu w poziomej i pionowej strukturze firmy
Pakiet wstępnych szkoleń stanowiskowych
Pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość uczestnictwa w programie Multisport oraz w ubiezpieczeniu grupowym