Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Programista Java

Poznań

, Grupa Profas

Programista Java
Poznań

Opis stanowiska

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierać tych, którzy chcą spełnić własne marzenia zawodowe, a także po to, by służyć radą wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją firmę. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników, a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Obecnie dla naszego Kliena, firmy działającej na rynku zaawansowanych technologii , poszukujemy osób na stanowisko:

NR REF: PS/PJ/05/2015
Miejsce pracy: Poznań
Możliwość pracy zdalnej.

Opis stanowiska:
Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika dla serwerów aplikacyjnych w technologii Java

Wymagania

Dobra znajomość Java, XML, HTML
Znajomość SpringFramework, Hibernate
1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość języka SQL
Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy
Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy

Mile widziane:
Znajomość Android
Znajomość systemów ERP
Język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy

Pracę w młodym zespole
Przyjazną atmosferę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stałe podnoszenie kwalifikacji
Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)”D