Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Swarzędz
    (62-017)

Praca na stanowisku Pakowacz

Swarzędz

, Inoutic/Deceuninck

Pakowacz
Swarzędz

Opis stanowiska

Inoutic / Deceuninck Sp. z o. o.
firma z grupy Deceuninck (Belgia)
światowy lider w produkcji systemów okiennych z PVC

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pakowacza
miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wysokiej motywacji do pracy
• Dobrego wzroku
• Rzetelności

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego przez portal z dopiskiem ” Pakowacz”.