Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jaktorów
    (96-313)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Jaktorów

, WYG HR Consulting sp. z o.o.

Pracownik produkcji
Jaktorów

Opis stanowiska

-Odbiór detali z maszyn (wytłaczarki – przetwórstwo tworzyw sztucznych)
-Montaż podzespołów
-Kontrola jakości.

Wymagania

-Sprawności manualne
-Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji
-Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy

-Umowa zlecenie
-Pracę od poniedziałku do piątku
-Pracę na trzy zmiany( 6-14;14-22;22-6)
-15,20 brutto za godzinę
-Dofinansowanie dla wożących 4 osoby na poziomie 150 pln / miesiąc.