Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Trener MS Office

Warszawa

, OPENMIND

Trener MS Office
Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy trenerów, szkoleniowców z zakresu Microsoft Excel, Access, PowerPoint i VBA, którzy potrafią z pasją i entuzjazmem przekazywać swoja wiedzę i dzielić się zdobytym doświadczeniem.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel (lub innego z wyżej wymienionych) oraz jego praktyczne zastosowanie
• łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
• otwarta osobowość.

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o dzieło),
• elastyczny czas pracy, możliwość pogodzenia z innymi obowiązkami zawodowymi,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• stałą, długoletnią współpracę.