Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Tilburg
    (Niderlandy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Logistyka/ Order picker/ Obsługa EPT- praca w magazynie w Holandii!!

Tilburg

, Axell Employment

Logistyka/ Order picker/ Obsługa EPT- praca w magazynie w Holandii!!
Tilburg

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Tilburg

Masz doświadczenie logistyczne? Pracowałeś/aś już wcześniej na magazynach?

Zbieranie zamówień nie jest Ci obce? Znasz się na obsłudze EPT?

Nie zwlekaj!!! Aplikuj!!!

Obecnie dla naszego klienta w Tilburgu zajmującego się dystrybucją sprzętu komputerowego  poszukujemy doświadczonych pracowników magazynowych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • DOŚWIADCZENIE JAKO PRACOWNIK MAGAZYNU- ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ, PAKOWANIE- minimum rok
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI WÓZKA EPT
  • znajomość języka angielskiego (poziom E2, E3)
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • motywacja i chęć do pracy

Uwaga: Oferujemy BONUS- darmowy przejazd do Holandii!!!

Jeżeli nie posiadasz holenderskich uprawnień na wózki, możemy zaproponować Tobie kurs- uzyskasz holenderskie certyfikaty ważne w całej Holandii.

Szczegóły oferty omówią rekruterki.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stawka 9,50€/godz, w tym dodatki zmianowe - szczegóły u rekruterek*
  • dla kierowców bonus 5,00€ netto/dzień za dowóz współpracowników do pracy
  • pary oraz znajomi wyjeżdżający razem będą pracowały na różne zmiany w zależności od zapotrzebowania danej sekcji
  • legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • darmowy transport do i z pracy
  • opiekę polskich koordynatorów
  • tygodniowy system wynagrodzeń

Nie zwlekaj i aplikuj do nas!
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania

Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy w Holandii.

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.