Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Siewierz
    (42-470)

Praca na stanowisku Księgowa / Księgowy

Siewierz

, Smart-HR

Księgowa / Księgowy
Siewierz

Opis stanowiska

* Prowadzenie pełnej księgowości dwóch spółek z o.o. Klienta,
* Księgowanie dokumentów finansowych,
* Sporządzanie deklaracji VAT i CIT, sprawozdań finansowych, w tym RZiS oraz bilansów, rozliczanie importu,
* Przygotowywanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych,
* Udzielanie wsparcia merytorycznego dla klientów spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Wymagania

* Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość, finanse),
* Doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku,
* Praktycznej znajomości zagadnień z obszaru księgowości,
* Dobrej orientacji w aktualnych przepisach finansowo-księgowych,
* Samodzielności w działaniu,
* Czynnego prawa jazdy kat. B,
* Znajomość obsługi oprogramowania Insert (mile widziana).

Oferujemy

* Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się firmie,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Niezbędne narzędzia pracy.