Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel ds. odszkodowań

Białystok

, Kancelaria Prawna Pro Bono

Przedstawiciel ds. odszkodowań
Białystok

Opis stanowiska

Kancelaria Prawna Pro Bono jeden z wiodących podmiotów na rynku dochodzenia odszkodowań poszukuje do współpracy doświadczonych osób aktywnie pozyskujących klientów kancelarii.

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać
Minimum 2 letnie doświadczenie poparte sukcesami w zakresie aktywnego pozyskiwania klientów
Szukasz pracy w firmie bez biurokracji i ograniczeń to ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy

Interesującą pracę w firmie , która doceni Twoje doświadczenie
Bardzo Wysoką prowizję , bezkonkurencyjną na rynku